MojAndroid

Xiaomi certifikoval Smart Band 8 v Južnej Kórei, a hneď sa objavili prvé uniknuté fotografie zariadenia. Opäť prekvapili veľkú časť svojich zákazníkov. Po prvýkrát prichádza Xiaomi s odnímateľnými remienkami, ktoré zákazníci žiadali od spoločnosti už dlho, informuje GSMArena.

Uniknuté obrázky odhaľujú novú technológiu, ktorú sa chystá Xiaomi zaviesť do svojich zariadení. Môžeme na nich okrem samotného zariadenia vidieť aj dva odopnuté remienky. Doteraz spoločnosť v zariadeniach tejto rady využívala najmä jednodielne remienky, ktoré sa hlavne pri skorších verziách stretávali s vlnou kritiky.

Nie je to prvýkrát kedy Xiaomi použilo tento typ náramku

Toto riešenie sme mohli vidieť už pri modeloch nositeľných zariadení Redmi Watch 3 a predchodcu Smart Band 7 Pro. Tie sa tiež dočkali dvojdielnych remienkov, ktoré potrebovali na svoju činnosť malý upevňovací mechanizmus. Mnoho zákazníkov si práve pri týchto modeloch tento typ náramku pochvalovalo a možno aj preto sa ho spoločnosť rozhodla priniesť do 8. rady zariadenia.

Pri smart náramkoch za veľmi zákaznícky prijateľnú cenu sa s týmto riešením stretneme prvýkrát. Doteraz však patentový úrad NRRA (juhokórejský) neposkytol viac dôveryhodných informácií o spomínanom smart náramku. Momentálne nebolo oficiálne zverejnené ani približné časové obdobie, kedy by mala táto fitness pomôcka prísť na trh.

Avšak fakt, že náramok začína zbierať certifikácie a patenty naznačuje, že by sme sa zariadenia s modelovým označením M2239B1 dočkať skôr, ako by sme možno očakávali. Čo si myslíte vy? Páči sa vám prechod na dvojdielny náramok alebo by ste radšej boli keby táto technológia ostala pri starom?

Náš tip
Predávajú sa za 400 eur. Koľko stojí výroba Google Pixel Watch? Je to podstatne menej

3.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+