MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi si zrejme uvedomuje, že ak chce ďalej rásť, musí prichádzať aj s novými spôsobmi, akými prinesie svoje produkty zákazníkom. Vzhľadom na to, že firma až doteraz fungovala najmä v online sfére, je logické, že ďalším krokom sú kamenné predajne. Xiaomi ich plánuje otvoriť hneď vyše 1 000 a byť tak oveľa bližšie k zákazníkom.

Xiaomi_Redmi_3_recenzia-8

Tieto obchody by otvorené v priebehu najbližších dvoch rokov, pričom spoločnosť sa bude zameriavať najmä na veľké mestá. Je veľmi pravdepodobné, že niekoľko prvých obchodov sa najskôr objaví v Číne a neskôr začnú pribúdať aj ďalšie krajiny. Obchody by mali byť veľké 250 štvorcových metrov a okrem smartfónov tu nájdete aj ďalšie produkty od výrobcu. Dokopy by tu malo byť k dispozícii 50 až 100 rôznych zariadení a pomôcok. Na originálny Xiaomi obchod u nás si ale zrejme budeme musieť ešte poriadne dlho počkať.

Zdroj: Gizmo China via GSM Arena

11.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+