MojAndroid

Viceprezident Xiaomi a generálny riaditeľ Redmi, Lu Weibing, oznámil, že Xiaomi tento rok vydá ešte viac smart produktov, než kedykoľvek predtým, spomína GizmoChina. Ako keby tých produktov Xiaomi nemalo už aj tak dosť. Stretli sme sa už s vysávačmi, varičom ryže, dáždnikom, kamerou do auta, televízorom, notebookom, Wi-Fi routerom a mnohými ďalšími. Sú super, sú dostupné a ponúkajú množstvo zaujímavých funkcií a doplnkov.

Dočkáme sa ďalších IoT (internet vecí) smart produktov

Pôjde o produkty, ktoré budú pripojiteľné do ekosystému Xiaomi. V skratke to znamená, že o ich funkčnosti budete mať prehľad z mobilu kdekoľvek a kedykoľvek. Xiaomi na to používa aplikáciu Mi Home, do ktorej si registrujete akýkoľvek elektronický produkt od Xiaomi s podporu internetu. Následne máte v tejto aplikácii prehľad o tom či je práve zapnutý a aké má nastavenia.

Xiaomi vydá tento rok mnoho nových smart produktov

Mi Home
Mi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free
  • Mi Home Screenshot
  • Mi Home Screenshot
  • Mi Home Screenshot

Oznámenie od Lu Weibing-a sa vzťahuje hlavne na domovskú Čínu, ale nepochybujeme, že skôr či neskôr prídu tieto nové smart produkty aj k nám do Európy. Budú to nové produkty nie len v tom zmysle, že to bude nová verzia estujúceho modelu, ale pôjde aj o zariadenia, ktoré Xiaomi ešte nevyrábalo. O čo konkrétne  ide, zatiaľ nevieme.

Pôjde o tzv. smart home produkty, teda možno sa dočkáme aj inteligentnej chladničky, práčky alebo niečoho v tomto štýle od Xiaomi.

Náš tip
Veľký únik: Xiaomi Mi 11 Ultra sa objavil na videu

18.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+