MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi napĺňa svoje sľuby a pokračuje s aktualizáciou na systém MIUI 9. Včera a dnes nám do redakcie prišlo množstvo podnetov od čitateľov, ktorí dostali upozornenie o dostupnosti novej aktualizácie. Zdá sa teda, že mnohé z podporovaných zariadení obdržia update už v najbližších hodinách či dňoch.

Na priložených screenshotoch môžete vidieť, čo všetko nový update prináša. Je toho naozaj dosť, pričom nové funkcie prinášajú funkčné aj vizuálne zmeny. Update v prípade Xiaomi Mi6 má veľkosť 568 MB, no v prípade iných zariadení sa môže jeho veľkosť líšiť. Od čitateľov máme potvrdenú dostupnosť aktualizácie pre modely Redmi Note 4 a Redmi Note 4X, no je veľmi pravdepodobné, že aktualizáciu dostanú aj ďalšie zariadenia z bohatého zoznamu:

  • Mi Mix 2, Mi Mix, Mi Note 3, Mi Note 2, Mi Note, Mi 6, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 4i, Mi 4, Mi 3, Mi 2, Mi Max 2, Mi Max. Mi Max Prime
  • Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 3, Redmi Note 4G Prime, Redmi Note 2, Redmi Note 4G, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 3S Prime, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Y1, Redmi Y1s

Ak ešte nemáte aktualizáciu dostupnú, skúste ju skontrolovať manuálne v nastaveniach zariadenia. Následne sa môžete o svoje dojmy zo systému MIUI 9 podeliť s nami aj ostatnými čitateľmi v komentároch pod článkom.

Za tip na článok ďakujeme čitateľom Braňovi, Lukymu a Ondrejovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+