MojAndroid

Nová rozsiahla aktualizácia prostredia z dielne čínskeho Xiaomi ponesie názov MIUI 9 a bude odhalená v Číne už 26. júla 2017. Spoločnosť hľadá testerov pre novú aktualizáciu, ktorá sa spočiatku objaví na modeloch Xiaomi Mi 6, Xiaomi Redmi Note 4 (verzia Qualcomm) a tiež Xiaomi Redmi 4X.

Náš tip
Xiaomi Mi 6c: Špecifikácie vlajkovej lode so Snapdragon 660

V súčasnej dobe hľadá spoločnosť testerov pre čínsku ROM MIUI 9. Avizovaná je aj príprava Global ROM MIUI 9. Program BETA je k dispozícii celosvetovo a všetka komunikácia sa bude spracovávať cez QQ messenger, ktorý je potrebné stiahnuť zo stránok MIUI.

Zoznam podporovaných Xiaomi smartfónov a tabletov pre MIUI 9

  • Mi 6, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5c, Mi 5, Mi 4S, Mi 4c, Mi 4, Mi 3, Mi 2/2S, Mi MIX, Mi Max 2,
  • Mi Max, Mi Note 2, Mi Note/Pro, Mi Pad 2, Mi Pad 1, Redmi Note 4X (MTK), Redmi Note 4X (SD),
  • Redmi Note 4, Redmi Note 3 (MTK), Redmi Note 3 (SD), Redmi Note 2, Redmi Note, Redmi Pro, Redmi 4X
  • Redmi 4A, Redmi 4, Redmi 4 Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi 3, Redmi 2A, Redmi 2/Prime, Redmi 1S, Redmi 1

Ak sa chcete zaregistrovať na BETA testovanie MIUI 9, budete potrebovať aplikáciu Xiaomi MIUI Forum. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play. Po stiahnutí aplikácie budete musieť prejsť na kartu “Recruitment,” vyplniť svoje údaje a stlačiť tlačidlo “Odoslať.” Spoločnosť Xiaomi bude rozposielať prvú vlnu pozvánok už 25. júla (v prípade, ak ste boli vybraní do programu).

Náš tip
Xiaomi Mi6: Čína opäť boduje | RECENZIA

Možnosť registrácie je k dispozícii do 1. augusta 2017. Ak sa do BETA programu dostanete, budete môcť hľadať chyby či zdieľať vaše pripomienky v týždenných odporúčaniach pre zlepšenie funkcií. Používate smartfóny značky Xiaomi? Dostane váš smartfón aktualizáciu na prostredie MIUI 9? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+