MojAndroid

Ako už býva dobrým zvykom, spoločnosť Xiaomi si vyčlenila deň v roku, kedy predstaví iba svoju novú nadstavbu pre zariadenia so systémom Android. Veľa výrobcov to takto nerobí, no je potrebné dodať, že spoločnosť Xiaomi bola vo svojich začiatkoch známa práve vďaka zaujímavému systému. Ten bol v priebehu rokov zdokonaľovaný a teraz sa užívatelia každý rok tešia na to, čo nové si pre nich čínska spoločnosť pripravila.

Tohtoročné predstavenie systému je naplánované na 13. augusta. MIUI 7 by mal byť postavený na systéme Android 5.1.1, vychádzajúc z faktu, že posledná verzia systému funguje so systémom Android 5.0 Lollipop. Zatiaľ nie je zrejmé, čo všetko nový systém ponúkne. Predpokladá sa ale, že model Xiaomi Mi5 bude vôbec prvým smartfónom spoločnosti, ktorý by mal mať tento systém predinštalovaný. Tento smartfón by ale mal prísť na trh s procesorom Snapdragon 820, takže ak sú tieto informácie pravdivé, na prvý telefón s MIUI 7 si zrejme ešte chvíľu počkáme.

Zdroj: MIUI Forum via Android Central

4.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+