MojAndroid

Len niekoľko hodín pred oficiálnym predstavením novej vlajkovej lode čínskeho výrobcu si môžeme pozrieť fotografie, ktoré boli urobené týmto smartfónom. Zdieľal ich riaditeľ spoločnosti Lei Jun. Sú to tri fotografie, ktoré ukazujú výkon fotoaparátu v dobrých a slabých svetelných podmienkach. Zdieľané boli na stránke Weibo, takže môžeme očakávať, že určite prešli nejakou kompresiou.

Na všetkých troch fotografiách sa nachádza finančné centrum v Shenzene počas dňa, súmraku a noci. Aj napriek kompresii vyzerajú fotografie veľmi slušne. Pri tej nočnej je len ťažko viditeľný nejaký šum, pričom detaily sú výborné. Farby sú dobré na všetkých snímkoch a obloha je počas dňa zachytená verne.

A ešte jedna bonusová fotografia, ktorú odfotil sám riaditeľ spoločnosti.

Veľa informácií zatiaľ o Xiaomi Mi 8 nevieme

Na základe uniknutých informácií o očakávanej novinke čínskeho výrobcu vieme, že by mal disponovať duálnym fotoaparátom. Nemala by mu chýbať umelá inteligencia, rozlíšenie snímačov bude 20 a 16 megapixelov. Z uniknutých fotografií taktiež vieme, že rozloženie snímačov by malo byť podobné, ako je tomu u Apple iPhone X. Rôzne špekulácie hovoria o skeneri odtlačkov prstov priamo v displeji.

Náš tip
Xiaomi Mi 8 s priesvitným krytom na prvom videu

Objavila sa aj fotografia z Mi 8 SE

Na stránke Weibo sa objavila ešte jedna fotografia, ktorá by mala patriť druhému pravdepodobne dnes predstavenému zariadeniu, Xiaomi Mi 8 SE. Ten by mal taktiež dostať duálny fotoaparát s umelou inteligenciou. Vyzerá to tak, že by kvalita fotografií mohla byť porovnateľná s drahším súrodencom.

Fotografia zo Xiaomi Mi 8 SE

Okrem dnešného predstavenia samotnej vlajkovej lode sa môžeme tešiť aj na Xiaomi Mi 8 SE a pravdepodobne aj na najnovší prírastok do rodiny “mi bandov”, Xiaomi Mi Band 3.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+