MojAndroid

Telefóny jednoducho raz za čas vybuchujú. Či je to Samsung, Apple alebo iný výrobca, z času na čas sa objaví prípad zariadenia, ktoré samé od seba exploduje. Najnovší prípad z Indie je ale iný. Mladý používateľ smartfónu Xiaomi Mi4i nemal svoje zariadenie na nabíjačke, ani s ním nič nerobil, no smartfón aj napriek tomu začal iskriť, dymiť a neskôr aj explodoval. Pozrite si video, ktoré Ajay Raj Negi‎ zdieľal na Facebooku. 

Ajay teraz čaká na oficiálne vyjadrenie od Xiaomi a so slovami “Žiadam vysvetlenie a vašu rýchlu reakciu na incident, ktorý mohol mňa alebo niekoho iného stáť život,” zrejme bude žiadať od Xiaomi aj tučnú kompenzáciu. Nemôžeme sa mu však čudovať. Ako ste aj vy mohli vidieť na videu, so zariadením nerobil naozaj nič a samé od seba explodovalo. Sme zvedaví, ako sa k tomu postaví Xiaomi a či bude celú situáciu komentovať alebo sa ju pokúsi nejakým spôsobom “ututlať”.

27.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+