MojAndroid

Je to len niekoľko dní, čo sme vás informovali o parametroch najnovšej novinky spoločnosti Xiaomi Mi2 s vlastnou ROM MIUI. Parametre tohto telefónu vás zaujali natoľko, že mnohí by ste ho privítali aj v Európe, čo nie je úplne nereálne a Xiaomi Mi2 by sa mohol objaviť na európskom trhu už na začiatku budúceho roku. Paramatre sú na úrovni high-end smartfónov a cena tohto zariadenia je natoľko prijateľná, že by spôsobil malú revolúciu na trhu so smartfónmi.

Teraz máme možnosť nahliadnuť na MIUI ROM tohto zariadenia, ktorú využívajú aj mnohí používatelia vlastniaci ostatné značky telefónov. Xiaomi Mi2 by mal prísť na trh s verziou MIUI ROM v4.0, ktorá ponúka Android 4.1 Jelly Bean a také “vychytávky”, ako intuitívne odomykanie obrazovky, vykresľovanie grafiky až 60 snímkov za sekundu, vlastný launcher, unikátny spôsob úpravy vlastného prostredia pomocou widgetov a skratiek aplikácií, nahrávanie hovorov, skupinové odosielanie správ, bodové zaostrovanie fotoaparátu, inteligentný fotoaparát, nový panoramatický mód, v internetovom prehliadači nájdete množstvo ďalších pokročilých funkcií a novinky neobišli ani ďalšie aplikácie na úpravu fotografií, prispôsobenie si prehrávača hudby a celkového prostredia.

Viac si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

 

Tak čo, tešíte sa ešet viac na Xiaomi Mi2 smartfón? Ak sa vám nechce čakať do roku 2013, môžete si predobjednať na rôznych portáloch, ktoré ho majú v ponuke už teraz.

Zdroj, foto: MrMiui – YouTube.com

21.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+