MojAndroid

Ponuka Android tabletov je v posledných stále chudobnejšia. Veľkí výrobcovia na ne často zanevreli, a to najmä v kategórii výkonnejších zariadení. Našťastie, tablety sú stále populárne u čínskych výrobcov a medzi tie najlepšie patrí Xiaomi Mi Pad 4. Ten teraz môžete mať z obchodu GearBest.com za fantastickú cenu!

Xiaomi Mi Pad 4 Plus 4G: Skvelá výbava za parádnu cenu

Xiaomi Mi Pad 4 je vhodné zariadenie aj pre náročnejších používateľov. Tí ocenia veľký, 10,1″ tablet s Full HD rozlíšením. Vo vnútri nájdeme výkonný čip Snapdragon 660, 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte. Nechýba ani zadný 13MP fotoaparát a predná 5MP selfie kamera vhodná na videohovory.

Predinštalovaným systémom je MIUI 9.0, batéria má vynikajúcu kapacitu až 8620 mAh a nabijete ju prostredníctvom moderného USB-C portu. Obrovskou výhodou je aj slot na SIM kartu s podporou 4G sietí, vďaka ktorému môžete byť neustále online a nemusíte sa spoliehať iba na Wi-Fi pripojenie. Tablet pritom zvláda aj moderné 5GHz Wi-Fi siete, takže si budete môcť byť istí, že budete pripojení tými najvyššími možnými rýchlosťami.

Xiaomi Mi Pad 4 Plus 4G teraz za skvelú cenu!

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus 4G môže byť teraz za fantastickú cenu iba 290,86 EUR! Stačí, keď si ho kúpite na tomto odkaze a pri kúpe zadáte promo kód GBNBSFPM09.

10.2.2019
 • ze “nadupany” so 4GB RAM ;-)

  • mar bartian

   zadavatel reklamy hovori ze je nadupany tak je nadupany :D len blazon da za toto 290€

 • Dávid

  Nebolo by fér upozorniť bežného používateľa, že tento tablet nie je Global verzia a nemá predinšalované Google služby ani nepodporuje všetky na Slovensku obvyklé LTE siete?

  • stanleyjr

   To by si chcel veľa od tohto portálu

+