MojAndroid

Pred približne mesiacom čínske Xiaomi predstavilo najnovšiu verziu svojej nadstavby pre Android. Tá nesie označenie MIUI 11 a iba nedávno sa začala rozširovať jej beta verzia, spolu s čerstvým Androidom 10. Spoločnosť potvrdzuje, že sa jej dočkajú používatelia smartfónu Xiaomi Mi Mix 3.

Nová verzia nadstavby je už za rohom

V Číne sa začala rozširovať možnosť aktualizácie na skúšobnú verziu Androidu 10, ktorý je osadený nadstavbou MIUI 11. Update nesie firmvérové označenie MIUI 11 9.10.23 beta a inštalačný balík má veľkosť 2,3 GB. Xiaomi odporúča vykonať pred inováciou zálohu všetkých dôležitých dát v internom úložisku.

Xiaomi Mi Mix 3

Taktiež podotýka, že niektoré aplikácie tretích strán ešte nemusia byť kompatibilné s Androidom 10, takže hneď po inštalácií by mal používateľ aktualizovať všetky aplikácie cez Google Play.

Množstvo významnejších zmien

MIUI 11 prináša mnoho veľkých zmien. Po vizuálnej stránke sa trochu zmení vzhľad ikon, pribudne tmavý režim pre celý systém a zlepší sa funkčnosť always-on displeja. Nechýbajú ani nové animácie, pozadia, motívy a lepší systém s notifikáciami.

Podľa GizmoChina ďalším veľkým prídavkom do nadstavby MIUI 11 budú nové melódie na budíky, ktoré sú inšpirované zvukmi prírody.

Xiaomi Mi Mix 3

Tešíte sa na aktualizované MIUI? Pokiaľ by ste ho náhodou už mali na svojom smartfóne, dajte nám dolu do diskusie vedieť, čo sa vám na novej nadstavbe páči najviac.

Náš tip
Xiaomi má patent duálneho selfie fotoaparátu pod displejom

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Libor

  Tá reklamný banner je cez pol obrazovky a aj cez diskusiu ktorú práve píšem . Spravte konečne niečo , lebo takto vaša stránka je nečitateľná . A teraz ku článku S: Stále čakám na MIUI 11 a Android 10 na Xiaomi Mi 8 Pro . Do konca februára snáď bude .

  • Libor

   Oprava: Ten

  • Devilkin

   Podobný komentár som aj ja dal, keď so sa snažil prečítať jeden z článkov cez mobilné zariadenie… namiesto odpovede a vyriešenia nedostatku s prekrytím 3/5 článku reklamným banerom, ktorý pri skrolovaní nezmizne, redakcia môj komentár zmazala… len tak ďalej a už sem skoro nikto nepríde na tento kedysy skvelý portál.

   • Miro

    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, pracujeme na odstránení chyby. Za seba môžem povedať, že neviem o tom, že by redakcia nejaký komentár zmazala. Ak sa tak stalo, možno sa len nepáčil nášmu filtru. Skúsil by som komentár pridať znova a malo by to byť potom v poriadku :)

+