MojAndroid

Xiaomi minulý rok urobil veľký dojem po tom, čo predstavil smartfón s displejom, ktorého pomer displeja k prednej strane bol rekordný. Až 91,3% pokrýval práve displej, ktorý sa takmer úplne zbavil rámikov po stranách. Nová generácia však sľubuje ešte menšie rámiky a zobrazovací panel, ktorý pokryje až 93% celej prednej strany. Pre porovnanie, nový LG G6 má nový, tzv. Full Vision, displej, ktorý zaberá 78,6% plochy.

O novom Xiaomi Mi Mix 2 máme k dispozícii aj ďalšie nové informácie. Spoločnosť by podľa najnovších dohadov mala prejsť k zahnutému AMOLED panelu. Mix 2 si zachová svoje prémiové keramické telo a technológiu reprodukcie zvuku pomocou vibrácií kosti. Chýbať by nemal ani snímač odtlačkov prstov, ktorý sa ale nebude nachádzať na zadnej strane, ale vpredu pod displejom.

Nový model bezrámikového smartfónu od Xiaomi by mal byť predstavený približne v rovnakom čase ako originálny Mi Mix. Očakáva sa, že Mix 2 teda príde niekedy v novembri. Do tej doby budeme o novinke ešte určite počuť.

Zdroj: gizmochina

 

6.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+