MojAndroid

Xiaomi Mi Band 4 sa opäť teší obrovskej obľube medzi používateľmi. Znovu ponúka skvelú výdrž, pribudol farebný displej, ktorý je konečne výborne čitateľný aj na priamom slnku. A zákazníci to vedia patrične oceniť.

Xiaomi Mi Band 4 jas displeja

 

Stále je však na čom pracovať a výrobca si je toho vedomý. Momentálne do sveta vypúšťa aktualizáciu s označením 1.0.7.04. Tá prináša vítanú funkciu – možnosť nastavenia dĺžky podsvietenia displeja v rozpätí od 5 do 10 sekúnd. Doteraz používatelia nemali na výber a displej zhasol vždy po 5 sekundách nečinnosti.

Verzia: 3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

 

Okrem toho prichádzajú aj nové ciferníky a zlepšený bol záznam plávania. Redakčný Mi Band 4 stále beží na firmvéri s označením 1.0.6.16 a aktualizáciu zatiaľ aplikácia Mi Fit nenašla. K dispozíci by mala byť najskôr v Turecku. V priebehu najbližších dní ju môžeme očakávať aj na Slovensku. Na dostupnosť aktualizácie upozornil GSMArena.

Xiaomi Mi band 4: Ako nainštalovať nové ciferníky?

26.8.2019

Xiaomi Mi Band 4 je najnovším prírastkom do rodiny smart náramkov od Xiaomi. Opäť ponúka skvelú výdrž, no najväčšou novinkou je farebný AMOLED displej. Ten je konečne výborne čitateľný aj na priamom slnku.

S príchodom nového displeja prišli aj nové ciferníky. Tie si môžete meniť priamo v aplikácii Mi Fit. Málo ich síce nie je, no sú si veľmi podobné. Avšak s aplikáciou Mi Band 4 WatchFace zvládnete do zariadenia nainštalovať oveľa viac zaujímavých ciferníkov.

Aplikácia je dostupná v obchode Google Play zdarma. Neponúka síce najkrajší dizajn, preklad do slovenčiny by si zaslúžil množstvo opráv, no svoju úlohu plní výborne. V aplikácii sa nachádza množstvo zaujímavých ciferníkov. Ak sa vám nejaký z nich zapáčil, stačí ho jednoducho stiahnuť.

Následne otvoríte aplikáciu Mi Fit a ciferník sa objaví medzi stiahnutými. Teraz to už je veľmi jednoduché, stačí si zvoliť ten váš obľúbený.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+