MojAndroid

Jedným z najúspešnejších produktov čínskej spoločnosti Xiaomi mimo čínskeho trhu bol ich fitness náramok Mi Band, ktorý sa aj v našich končinách teší veľkej obľube. Spoločnosť s ním prišla na trh v roku 2014 a ihneď zaujala verejnosť. Dôvodom bola hlavne niekoľkonásobne nižšia cena oproti konkurencii a vďaka absencii displeja aj dlhá výdrž. Po druhej generácii, ktorá bola rovnako úspešná, nás čoskoro čaká predstavenie tretej generácie Xiaomi Mi Band 3. Na ten teraz upozorňuje prvá upútavka na oficiálnom twitter účte spoločnosti. Vidieť na ňom siluetu náramku ukazujúcu veľký displej a spoločnosť sa pýta: Uhádnete čo to je?

Náš tip
Xiaomi predstavilo limitovanú verziu Mi Band 2 – Nirvana In Fire

Prvý Xiaomi Mi Band mal iba základne funkcie (krokomer, meranie kvality spánku, vibračné upozornenia na volania a notifikácie, v pulse verzii aj meranie tepu) bez displeja, kvôli čomu ste všetky informácie museli sledovať na displeji smartfónu, druhá generácia Xiaomi Mi Band 2 už priniesla aj jednoduchý displej zobrazujúci čas, kroky alebo tep a minulý rok sa jej predalo 15,7 miliónov kusov. Prepínať medzi týmito funkciami sa dalo ale iba cez tlačítko pod displejom. Displej u Xiaomi Mi Band 3 by už mal byť konečne dotykový aj keď sa stále asi nebude jednať o plnohodnotný farebný OLED displej.

2.5.2018
Zdroj: GizmoChina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • SeppWinkler

    Tak na Mi Band 3 som skutočne zvedavý. Mám 1s a musím povedať, že je to najužitočnejšia elektronika, akú som za posledné roky kúpil. Už sa teším.

  • Miloš

    Kedy je release date v Číne a v Európe nevieme?

+