MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi vyrába okrem smartfónov aj množstvo ďalších zaridení. Či už sú to kolobežky, čističky vzduchu alebo smart hodinky či fitness náramky. Práve na výrobu nositeľných zariadení sa spojila so spoločnosťou Huami a spolu priniesli už niekoľko atraktívnych kúskov. Tie zaujali dobrým pomerom cena/výkon a reč je napríklad o náramku Xiaomi Mi Band, Mi Band 2 alebo o hodinkách Amazfit. Náramok Xiaomi Mi Band 2 bol ocenený dokonca aj známou cenou Red Dot Design Award za ich dizajn.

Náramok sa momentálne dočkal špeciálnej edície, a to presnejšie na motívy populárnej čínskej TV série Nirvana In Fire. Z toho pochádza aj názov tohto náramku – Xiaomi Mi Band 2 Nirvana In Fire Edition. Hlavnou črtou tejto edície je dotykový bod náramku, ktorý sa používa na ovládanie funkcií. V tomto prípade obsahuje logo TV seriálu. Z obrázku ďalej vidno, že zrejme aj okraje náramku sú jemne oranžové. Či je to len odraz a hra farieb, však nevieme s istotou potvrdiť.

O čom je Xiaomi Mi Band 2?

Pripomenieme, že náramok sme testovali (v pôvodnej klasickej verzii) aj my a mali sme pozitívne skúsenosti. Náramok obsahuje 0,42-palcový OLED displej a vyznačujú sa certifikáciou IP67. Zabezpečuje vode a prachu odolnosť náramku, takže ho môžete v kľude vystaviť prašnému prostrediu, prípadne pošpliechať vodou. Mi Band 2 ponúka Bluetooth prepojenie 4.0 s vaším Android smartfónom alebo iOS. Na spodnej strane sa nachádza merač srdcového tepu. Batéria má kapacitu 70 mAh a na nabitie nám vydržali asi 15 dní.

Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+