Xiaomi Mi A2 dostáva stabilný Android 9.0 Pie

Ak si dobre pamätáte, prednedávnom sme na našom webe publikovali článok o dostupnosti testovacej beta verzie Androidu 9.0 Pie pre smartfón Xiaomi Mi A2. Tento model je zaradený do programu Android One, takže používatelia si môžu právom klásť nároky na pravidelnosť softvérových aktualizácií. Teraz je však už dostupná stabilná verzia Androidu 9.0 Pie pre kompletný okruh používateľov.

Poteší mnohých

Aktualizácia, samozrejme, taktiež prináša aktualizovanú bezpečnostnú záplatu platnú k novembru 2018. Update sa rozširuje smerom od Indie a do Európy, s určitosťou dorazí do pár dní v prípade, ak vám ešte nedorazila. Ako môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie, dostupné budú všetky základné funkcie Androidu 9.0 Pie, ako napríklad adaptívna batéria, navigácia gestami či odporúčané aplikácie podľa vášho pravidelného používania. Aktualizácia je veľká približne 1 GB a doposiaľ nie sú žiadne informácie o aktualizácii pre modely Mi A2 Lite či Mi A1.

Ak aktualizácia už dorazila do vášho telefónu, dajte nám o tom vedieť v diskusii nižšie!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Android Pie vo verzii beta je dostupný pre Xiaomi Mi A2
Náš tip
Android 9.0 Pie bude natívne podporovať smartfóny so skladacím displejom
Náš tip
Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 dostanú čoskoro Android 9.0 Pie
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Disqus Comments Loading...

Vážení čitatelia a návštevníci portálu MojAndroid.sk, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov.