MojAndroid

Aktualizované dňa 8. decembra o 16:00:

Stabilnú verziu Androidu 9.0 Pie pre Xiaomi Mi A1 hlásia používatelia po Európe. Očakávame, že o pár dní sa update dostane aj k nám na Slovensko. V prípade, že ste aktualizáciu obdržali už aj vy, nezabudnite nám to napísať dolu do komentárov!

Zdroj: miuios.cz

Len pred pár týždňami dostal model Xiaomi Mi A2 oficiálnu a stabilnú aktualizáciu na Android 9.0 Pie. Mnohí používatelia sú však sklamaní, že o staršom Xiaomi Mi A1 doposiaľ nebola ani zmienka ohľadom tejto aktualizácie. Všetko sa však začína meniť a beta verziu Androidu 9.0 Pie hlásia už niektorí majitelia tohto smartfónu.

Všetko je zatiaľ iba v beta verzii

Prinášame skvelé správy pre vlastníkov Xiaomi Mi A1. Istý používateľ na sociálnej sieti Google+ zverejnil snímku obrazovky, na ktorej je zobrazená dostupnosť beta verzie Androidu 9.0 Pie pre tento model. Kedže sa jedná o Android One zariadenie, každý očakáva pravidelné aktualizácie a najlepší možný pocit z Androidu. Keďže výrobca vypustil beta verziu práve teraz, stabilnú verziu očakávame až začiatkom roka 2019. Aktualizácia ponúkne všetky všeobecne známe funkcie z Androidu 9.0 Pie a ako bonus prinesie aj podporu FM rádia. Beta verzia je veľká ľahko cez 1 GB.

Ďalšie články k téme Android 9.0 Pie:

Náš tip
Nokia 7.1 dostáva aktualizáciu na Android 9.0 Pie
Náš tip
Xiaomi Mi Max 3 dostáva aktualizáciu na Android 9.0 Pie s MIUI 10 v8.1.1.26 beta
Náš tip
Motorola One dostáva aktualizáciu na Android 9.0 Pie aj na Slovensku [DOPLNENÉ]
8.12.2018
Zdroj: Zdroj snímky obrazovky: miuios.cz, Android Authority
 • čitateľ

  To je článok preložený z češtiny? U nás som nikdy nepočul povedať “ľahko cez”. Môže byť napríklad mierne nad, kúsok nad…

 • Jozef Alexovič

  Môžem vedieť že prečo bez môjho vedomia ste zverejnili môj screenshot? To sa môže len tak?

  • Tomáš Kanálik

   Dobrý večer, screenshot sme chceli použiť čisto na oznámenie ľuďom o dostupnosti aktualizácie v Európe (v slovenčine). Do článku sme pridali zdroj snímky obrazovky. Pokiaľ si však vyslovene neželáte, aby sa váš screenshot nachádzal na našom webe, na želanie ho odstránime. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

   • Jozef Alexovič

    Stačilo sa opýtať. Nevedel som že si môžete len tak stiahnuť fotku z fóra bez opýtania. Už nech zostane na vašej stránke.

  • Chao

   Keď sa tu už sťažuješ na screenshot :D Tak dostal si OTA prirodzene alebo cez VPN alebo cez ZIP?

   • Jozef Alexovič

    OTA

 • Elmefisto

  Aktualizované na 9.0 pie, ide to bombovo

+