MojAndroid

Je známe, že čínska spoločnosť Xiaomi tento rok oslavuje 8. výročie od svojho založenia. V rámci osláv by mala predstaviť model Xiaomi Mi 8, ktorý by mal byť nástupcom minuloročnej vlajkovej lode Xiaomi Mi 6. Tým pádom je celkom možne, že preskočí označenie Mi 7. Teraz sa ale na internete objavilo krátke 9 sekundové video údajného chystaného modelu Xiaomi Mi 8. Na videu môžme vidieť zariadenie, ktoré má na zadnej strane duálny fotoaparát vo vertikálnej polohe v ľavom hornom rohu. Medzi snímačmi fotoaparátu sa nachádza LED blesk.

Náš tip
Xiaomi oslavuje ôsme narodeniny a zrejme prinesie “výročný” smartfón

Zaujímavosťou je, že zadná strana telefónu respektíve kryt je prehľadný a sú vidieť vnútornosti telefónu. Najzaujímavejšou vecou je ale absencia skeneru odtlačkov na tele telefónu. Znamená to, že sa potvrdia špekulácie o skenery odtlačkov v displeji? To ale nekorešponduje s najnovšími únikmi krytov pre Xiaomi Mi na ktorých je vidieť otvor pre skener odtlačkov.

Je taktiež možne, že kryty sú v skutočnosti určené pre Xiaomi Mi 7, ktorý by podľa niektorých špekulácii mohol byť predstavený zároveň s Mi 8. Ten by mohol byť predstavený ako prémiová verzia určená k výročiu. Pravdu by sme sa mali dozvedieť už 31. mája.

25.5.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+