MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi zverejnila minulý mesiac časovú os aktualizácií na systém Android 9.0 Pie pre niektoré svoje smartfóny. Podľa nej mal v druhom štvrťroku dostať betaverziu Android 9.0 Pie aj model Xiaomi Mi 6. A tak sa dnes skutočne stalo. Pokiaľ ste majiteľom Xiaomi Mi 6, ale nie ste zapojený do beta programu, tak vás môže aspoň tešiť potvrdenie, že spoločnosť pracuje na finálnej verzii Android 9.0 Pie pre toto zariadenie. Ostatní by sa mali zatiaľ inštalácii betaverzie radšej vyhnúť.

Aktualizácia obsahuje systém MIUI 10 verzie 9.4.22 postavený na Android 9.0 Pie. Veľkosť aktualizácie je cez 1,5 GB. Niektorí majitelia smartfónov Xiaomi Mi 6 ale na internete hlásia, že im smartfón po aktualizácii a reštarte nechce nabootovať. Preto radšej počkajte s aktualizáciou na ďalšiu betaverziu. Pokiaľ to ale chcete risknúť, tak si môžete aktualizáciu pre globálny model nainštalovať z nasledujúceho linku. Xiaomi Mi 6 bol predstavený v apríli roku 2017 so systémom postaveným na Android 7.1.1 Nougat. Vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon 835 sa stále jedná o výkonný smartfón.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.4.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+