MojAndroid

Pripravovaný smartfón Xiaomi Mi 6 má byť jedným z prvých vôbec, ktoré ponúknu nový procesor Snapdragon 835. Ten má byť podstatne výkonnejší ako jeho predchodca a okrem toho má priniesť aj množstvo ďalších vylepšení. Doposiaľ ale nebolo zrejmé ako sa novinky v čipe prenesú do skutočného výkonu. Aspoň sčasti to teraz naznačuje výsledok benchmarku AnTuTu, v ktorom sa údajne objavil Xiaomi Mi 6.

xiaomi-mi-6-benchmark

Upozorňujeme, že nejde o oficiálny výsledok a ani informáciu z overeného zdroja. Napriek tomu pôsobí výsledok skutočne hodnoverne. Skóre cez 200 000 bodov v AnTuTu bolo doteraz nepredstaviteľné, no zdá sa, že Snapdragon 835 to zvládne ľavou zadnou. Samozrejme, skóre v benchmarku má ďaleko od reálneho výkonu, no môžeme očakávať, že takýto veľký rozdiel oproti testom smartfónov s poslednou generáciou procesorov sa skutočne prejaví aj pri bežnom používaní. Telefón by mal byť podľa posledných informácií predstavený už 14. februára, takže máme o dôvod viac tešiť sa na tohtoročný sviatok sv. Valentína.

Zdroj: MyDrivers via GizmoChina

7.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+