MojAndroid

Čínske Xiaomi v spolupráci crowdfunding platformou predstavilo malé zariadenie o veľkosti hodiniek – Xiaomi Lunar Smart Sleep Sensor. Ako už názov napovedá, ide o zariadenie, ktoré má za úlohu monitorovať kvalitu vášho spánku.

Lunar Smart Sleep Sensor

Okrem toho, že vám spánkový senzor analyzuje kvalitu spánku, takisto dokáže cez mobilnú aplikáciu poskytnúť záznam ohľadom toho, ako dobre sa vám spí. Stačí si cez Wi-Fi prepojiť váš mobil so zariadením a môžete začať monitorovať váš spánok. Aplikácia pre mobily je kompatibilná s Androidom 4.0+, ale aj so zariadeniami s iOS 8.0+.

Lunar Smart Sleep Sensor

Lunar má aj funkciu “triple sound button”, ktorá sa aktivuje vtedy, keď užívateľ nie je schopný zaspať. Triple sound button vám dá rady ako zaspať alebo spustí hudbu, vďaka ktorej postupne zaspíte. Aby fungoval, stačí Lunar senzor stačí položiť pod vankúš alebo do jeho vnútra. Nenarúša ani váš spánok, keďže nevytvára elektromagnetické vlny.

lunar-sleep-monitor Lunar Smart Sleep Sensor Lunar Smart Sleep Sensor Lunar Smart Sleep Sensor

Ak vás znepokojuje potenciálna výdrž, tak obavy nie sú na mieste – jedna hodina nabíjania vám poskytne až 90 dní používania. Inteligentn zariadenie pre monitorovanie spánku si môžete kúpiť na Xiaomi crowdfunding platforme za cenu približne 10€. Novinka sa začne prvým zákazníkom posielať už 12. januára 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=sNtZyr4ruJU

Zdroj: Gizmochina

6.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+