MojAndroid

O tom, že Xiaomi by malo vyrobiť vlastné inteligentné hodinky, nepočujeme prvýkrát. Doteraz však spoločnosť dobre tajila všetky informácie o tom, kedy a či vôbec sa inteligentných hodiniek z ich dielne dočkáme. Konečne sme však dostali aspoň malý náznak toho, že sa tieto predpoklady stanú skutočnosťou. Spoluzakladateľ a viceprezident spoločnosti Xiaomi, Liu De, totižto oficiálne potvrdil, že Xiaomi už vyvíja vlastné inteligentné hodinky a dočkáme sa ich neskôr v tomto roku.

Náš tip
Xiaomi sa s predajom náramkov Mi Band darí, plánuje aj hodinky

Okrem inteligentných hodiniek aktuálne Xiaomi pracuje aj na ďalších novinkách – napríklad nových elektro-bicykloch, ktoré vytvára na základe akvizície spoločnosti Ninebot. Hoci nevieme, kedy presne Xiaomi predstaví svoje inteligentné hodinky, vieme, že už 10. mája sa dočkáme ďalšej verzie náramku Mi Band 2, ktorý bude mať už aj displej, fyzické tlačidlá a bude ponúkaný za veľmi priaznivú cenu. Situáciu budeme i naďalej sledovať a budeme vás informovať o všetkých novinkách.

Zdroj: AndroidCentral

2.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+