MojAndroid

Xiaomi si svoje miesto na trhu vydobil nielen agresívnou cenovou politikou, ale aj výbornými produktami, ktoré si jeho zákazníci veľmi obľúbili. Nie je divu, že zariadenia tejto spoločnosti sa predávajú doslova ako horúce rožky. Čínsky výrobca však neostáva len pri smartfónoch a tabletoch, ale ponúka aj viacero typov príslušenstva, vrátane externých batérií, či TV boxu s Androidom. Teraz sa k ním pridáva aj herný bluetooth ovládač.

Novinka od Xiaomi opäť nápadne pripomína zariadenia dobre známych spoločnosti. Pri návrhu ovládača sa čínska spoločnosť inšpirovala u najlepších. Vzhľad ovládača kopíruje PlayStation, rozloženie ovládacích prvkov zas Xbox. Detailné technické špecifikácie ovládača nie sú zatiaľ k dispozícii, z fotografií však vieme, že sa pomocou neho pripojíte priamo k Mi TV alebo smartfónom a tabletom Xiaomi. Ovládač má mať vlastný akcelerometer, vibračnú odozvu a je napájaný dvojicou bežných AA batérii.

xiaomi herny ovladac-3

Herný ovládač Xiaomi sa začne predávať už 25. septembra, pričom oficiálna cena zatiaľ nebola odhalená. Prvých 300 záujemcov ho však získa za smiešnych 0,16 dolárov.

xiaomi herny ovladac-2 xiaomi herny ovladac-4 xiaomi herny ovladac-5 xiaomi herny ovladac

Zdroj: androidcommunity

24.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+