MojAndroid

Druhá verzia našej obľúbenej to-do aplikácie Wunderlist, ktorej recenziu si môžete pričítať tu, prešla v poslednej dobe mnohými úpravami, čo sa týka dizajnu a nových funkcií. Okrem jednoduchej správy každodenných úloh, poskytuje používateľovi možnosť pracovať na rôznych platformách vrátane systému Windows a OS X. Avšak bola to práve podpora a optimalizácia pre Android tablety, ktorá nám veľmi chýbala. Len včera sme sa od nemeckých 6Wunderkinder dozvedeli o aktualizácií, ktorá priniesla práve spomínanú možnosť, využiť aplikáciu na tabletoch.

Wunderlist 2 už aj pre Android tablety

Nová verzia Wunderlist 2.0.5 prináša okrem optimalizácie pre Google Nexus 4, 7, 10 a iných tabletov, aj niekoľko zaujímavých zmien. Nájdete tu nový widget, zobrazujúci vaše úlohy na úvodnej obrazovke, ktoré sú automaticky synchronizované medzi jednotlivými zariadeniami, ďalej možnosť ukladať odkazy, texty a emaily, a množstvo opráv bugov. Vývojári taktiež prezradili, že pracujú na integrácií s hlavnými službami spoločnosti Google, ktorá bude súčasťou aplikácie už v najbližšej aktualizácií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+