MojAndroid

Aplikácia WSATools priniesla do operačného systému Windows 11 možnosť sťahovať APK súbory bez akejkoľvek námahy. Vývoj aplikácie prešiel mnohými zmenami, ktoré ju umožnili prispôsobiť čisto pre najnovšiu verziu systému Windows. Internetový portál Android Community zverejnil informácie ohľadom novej vymoženosti pre WSATools.

Ako funguje nová funkcia pre WSATools?

Táto fanúšikom vytvorená aplikácia je už od minulého mesiaca dostupná na Microsoft Store. Novinkou pre jej používateľov je možnosť zálohovania nainštalovaných aplikácií. Táto vymoženosť má za úlohu zlepšiť kvalitu používania a obnovovania aplikácií v prípade, že je potrebné preinštalovať ich.

Pri obnovovaní aplikácií sa nemusíte ničoho báť, keďže sa automaticky zálohujú aj všetky zaznamenané dáta. Toto zálohovanie je určite dôležitým pre tých, ktorí používajú Android aplikácie už dlhšiu dobu a potrebujú mať svoje dáta vždy dostupné. Celkové úložisko pre všetky zálohy sa nachádza na virtuálnom disku na mieste, kde je uložený celý subsystém Windowsu pre Android.

WSATools záloha
Zdroj: Simone Franco | Twitter.com

Vývojár WSATools, Simone Franco, zverejnil na Twitteri snímku obrazovky, ktorá ukazuje novú verziu WSATools 0.2.0 aj so zálohovaním údajov. Ďalším skvelým doplnkom je aj inštalácia a zapínanie ladiaceho mostíka pre subsystém Windowsu pre Android.

Tento subsystém umožňuje plynulý chod Android aplikácií na zariadeniach s operačným systémom Windows. Ako bolo už spomenuté, WSATools je dostupný na Microsoft Store. Treba však dodať, že jednotlivé súbory a aplikácie je možné sťahovať len ak ste zapojení v programe Windows Insider.

Náš tip
Samsung Galaxy S21 FE 5G: Predaj začína už dnes, získať ho môžete s výraznou zľavou

6.1.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+