MojAndroid

Steve Wozniak, americký počítačový inžinier a spoluzakladateľ spoločnosti Apple, uviedol zaujímavé prehlásenie o konkurenčnom  iPhone, počas ocenenia najlepších značiek svetoznámeho ekonomického magazínu Businessweek. Podľa Wozniakových slov je hrdý na to, že Apple má toľko verných fanúšikov a používateľov, no na druhú stranu iPhone je “trocha pozadu s funkciami” a konkurenční výrobcovia Android smartfónov ho svojou kvalitou produktov dávno dobehli.

Steve Jobs Wozniak Android

Prehlásenie Steva Wozniaka o zaostalosti Applu na poli smartfónov: 

“Som hrdý na to, že máme takých verných fanúšikov. Ale táto lojalita nie je daná, je potrebné mať tie najlepšie produkty vždy k dispozícii. V súčasnej dobe sme podľa môjho názoru v smartfón biznise trochu pozadu s funkciami. Iní nás dobehli. Samsung je veľký konkurent. Ale práve preto, že v súčasnej dobe robí skvelé produkty”

Apple a Samsung spoločne kontrolujú zisky mobilného priemyslu s majoritným podielom v počte predaných zariadení. Po uvedení produktov Galaxy S III a Galaxy Note začala spoločnosť rásť neuveriteľným tempom a podľa najnovšieho prieskumu poradenskej firmy Brand Keys, predbehol Samsung spoločnosť Apple, dokonca aj v lojalite zákazníkov na poli smartfónov. Už o niekoľko týždňov uvidíme, či Samsung prinesie ďalšie inovácie predstavením smartfónu Galaxy S IV, ktoré sa podľa najnovších špekulácií bude konať už 15.marca.

Zdroj: electronista

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+