MojAndroid

V priebehu minulého týždňa ste na našej stránke mali možnosť zapojiť sa do súťaže o revolučné tekuté ochranné sklo Wowfixit, ktorú v spolupráci so spoločnosťou NanoProtekt organizoval portál MojAndroid.sk.. To je univerzálne pre veľkú väčšinu mobilných zariadení a ponúka perfektnú a elegantnú ochranu bez problematického nanášania ochranných fólií a skiel. Všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili, ďakujeme a gratulujeme týmto piatim výhercom:

Náš tip
Ochrannú fóliu z displeja môžete spokojne strhnúť. Trend je novinka WOWFIXIT – ochranná vrstva z tekutého skla
 1. Lubo Šavel
 2. Lukáš Zíka
 3. Zuzana Beracková
 4. Michal Jezik
 5. Dávid Maceja

Ochranná vrstva z tekutého skla Wowfixit

Majitelia najnovších smartfónov si môžu oddýchnuť, nočná mora z prasknutého displeja je totiž minulosťou. Na náš trh prichádza unikátna technológia Wowfixit, ktorá displej ochráni lepšie, ako akákoľvek plastová ochranná fólia. Aplikovať sa dá takmer na každé zariadenie, chráni pred poškriabaním, poškodením nárazom, či poliatím tekutinou. Displeje mobilov, tabletov, notebookov, ale aj objektívy fotoaparátov sú po nanesení tekutého skla Wowfixit krištáľovo čisté, citlivejšie na dotyk a získavajú lepšiu ostrosť i jas.

12.7.2017
 • jookas

  Jeej nevyhral som, ale to bude asi tym ze som o tu sracku ani nesutazil :D

 • Julko

  Je možné vyhrať?

 • SimSon

  Mohli by ste mi povedat, o kolko megapixelov zlepsi toto „tekute sklo“ rozlisenie fotoaparatu?
  :-D

 • Kubo102030

  Mozem sa opytat, kedy bude ta recenzia na to „tekute sklo“? :)

 • IQLogic

  Je veľmi smutné sledovať ako tzv. odborníci z redakcie propagujú takéto oeby na ľudí. Jak Harry tú „revolučnú“ klimatizáciu od Samsungu. Ako chápem, že každý peniaz dobrý, ale verejne zo seba robiť šašov?!

 • Mr.Pablos

  Kedy bude recenzia na ten bordel? Ak by to fakt fungovalo bola by to paráda na tie zahnuté displeje, kde je problém zohnať tvrdené sklo čo by pasovalo.

 • mark cuocio

  ako stále , zdiera sa slovenský občan, z talianska to mam aj z poštou za necelých 11€ na skúšku, 2 dni som to nechal postáť ,ano určte to nezachrani pred kladivom (reklama) a pádom zo stola na betón či druhého poschodia,ale proti klučom nožíkom a blbostiam vo vrecku , bude to znieť neuveritelne ale pomáha,aj tu vodu odpudzuje aj otlačky tak nevidno, ale ako som čítal – pozeral, tak to treba po roku aplikovať znova , noo je to niečo ako nano na topánky a odevy , aj tam to treba prestrieknuť časom a čuduj sa svete veci na motorku pri daždi premoknu ovela ovela neskor

 • Zuzana

  Dosť smutné, že som vyhrala už pred vyše 2mesiacmi a výhra stále nie je doma. :)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+