MojAndroid

V priebehu minulého týždňa ste na našej stránke mali možnosť zapojiť sa do súťaže o revolučné tekuté ochranné sklo Wowfixit, ktorú v spolupráci so spoločnosťou NanoProtekt organizoval portál MojAndroid.sk.. To je univerzálne pre veľkú väčšinu mobilných zariadení a ponúka perfektnú a elegantnú ochranu bez problematického nanášania ochranných fólií a skiel. Všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili, ďakujeme a gratulujeme týmto piatim výhercom:

Náš tip
Ochrannú fóliu z displeja môžete spokojne strhnúť. Trend je novinka WOWFIXIT – ochranná vrstva z tekutého skla
  1. Lubo Šavel
  2. Lukáš Zíka
  3. Zuzana Beracková
  4. Michal Jezik
  5. Dávid Maceja

Ochranná vrstva z tekutého skla Wowfixit

Majitelia najnovších smartfónov si môžu oddýchnuť, nočná mora z prasknutého displeja je totiž minulosťou. Na náš trh prichádza unikátna technológia Wowfixit, ktorá displej ochráni lepšie, ako akákoľvek plastová ochranná fólia. Aplikovať sa dá takmer na každé zariadenie, chráni pred poškriabaním, poškodením nárazom, či poliatím tekutinou. Displeje mobilov, tabletov, notebookov, ale aj objektívy fotoaparátov sú po nanesení tekutého skla Wowfixit krištáľovo čisté, citlivejšie na dotyk a získavajú lepšiu ostrosť i jas.

12.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+