MojAndroid

Doteraz si pamätám, ako som asi pred 15 rokmi hral hru Worms na počítači s bratom a mali sme z toho zábavu na niekoľko hodín. Dnes sa deti bavia inak, no popularita hier ako Worms zostáva rovnaká. Dôkazom je aj 4. pokračovanie tohto titulu, ktoré zavítalo do obchodu Play.

Principiálne sa hra Worms nezmenila. Ešte stále v nej bojujete so svojimi červíkmi proti súperovi rôznymi zbraňami, ktoré majú rôznu presnosť a silu. Jediné, čo sa zmenilo, je grafika a niekoľko herných režimov, ktoré v hre nájdete dnes. O tom, ako vyzerá najnovšia verzia hry Worms 4 na mobilných zariadeniach, vám povie nižšie priložené video. Na záver už iba dodávame, že Worms 4 stojí v obchode Play 2,49 EURA a hra je dostupná aj na konkurenčné iOS zariadenia.

Verzia: 1.0.432182
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.432182
Aktuálna cena: 4,99 €
9.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+