MojAndroid

Snívali ste niekedy o tom, že raz budete admirálom, ktorý bude zodpovedný za svoju vlastnú flotilu a na bojovom poli bude bojovať za to, čo je správne? Takýto sen sa plní len veľmi ťažko, no vďaka virtuálnemu svetu je dnes na dosah ruky.

Burácajúce more, ohlušujúci rev motorov a neustálu bojovú pohotovosť si môžeme na vlastnej koži a bez rizika ujmy na zdraví vyskúšať v bezplatnej online hre World of Warships. Svet námorných bitiek z prvej polovice 20. storočia čaká len na vás.

V hre World of Warships dostanete svoju bojovú loď s ktorou sa vydáte dobývať morské teritória. Nepôjde to ľahko. Čaká na vás silný odpor zo strany neúnavných protivníkov a náročné bojové strety. Pokojná hladina nekončiaceho mora sa razom zmení na krvilačnú pascu. Vzduchom ako neodbytný kŕdeľ lietajú tisíce nábojov a len na vašich schopnostiach veliteľa a stratéga závisí, či z toho vyviaznete víťazne, alebo či sa váš príbeh skončí na morskom dne.

Ukážte čo je vo vás!

Objavte sa tam, kde vás protivník nečaká. Nájdite ten správny moment, ktorý vám umožní uštedriť víťaznú ranu a keď treba tak sa stiahnite, len preto, aby ste nepriateľskú loď náhle, ako blesk z jasného neba, prekvapili ešte silnejším útokom. Vašim cieľom musí byť nekompromisné víťazstvo, nie zdĺhavé boje otupujúce zmysly a správny úsudok. Porazte svojho oponenta tak, že nebude chápať, čo sa vlastne stalo. Nájdite a využite jeho slabiny. Skúšajte nové stratégie, aby vás počas bojovej vravy nič nezaskočilo. O tom všetkom je vojenské umenie.

Lákajú vás námorné boje, máte bojového ducha a myslíte si, že ste dosť prefíkaný? Tak sa pustite do hrania World of Warships. Myslite však na to, že nie vždy v tom nieste sami a hoci dokážete vyniknúť aj ako jednotlivec, dokonalá tímová súhra je často tým správnym kľúčom k úspechu.

Začnete zľahka, no vďaka svojim schopnostiam a úspechom sa postupne dokážete vypracovať na samotný vrchol, kedy si každý protivník premyslí, či sa mu oddá s vami púšťať do stretu. Vyberte si plavidlo s možnosťami, ktoré vám najviac vyhovujú, venujte mu príkladnú pozornosť a postupne ho vylepšujte. Ako budú rásť vaše skúsenosti a hodnosť, rozširovať sa bude aj vaša flotila.

Tak na čo ešte čakáte? Zvolajte posádku a vyrazte do boja!


11.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+