MojAndroid

Tento týždeň sa objavila nová aktualizácia blogovacieho systému WordPress, ktorá prináša nové používateľské rozhranie a vylepšené funkcie editora.

Aktualizácia prináša prehľadnú sumarizáciu na vašom displeji v podobe „dashboard“ známej aj z webového administračného rozhrania. Jedným klikom tak máte možnosť ovládania stránok, pridávanie médií, zobrazenia štatistík. Ovládacie menu v hornej časti vám umožňuje rýchly prechod medzi blogmi a jeho súčasťami.

Vylepšený bol aj editor, ktorý dostal nové funkcie, napríklad na formátovanie textu počas písania. Táto možnosť uľahčuje pridávať videá a fotografie a ľahko upravovať text. Prílohy v podobe médií dostali do vienka opäť niekoľko rozšírení, môžete ich pridávať kdekoľvek, na cestách, po kliknutí na fotografiu sa vám ukážu nové funkcie úpravy fotografie.  Nakoniec musíme upozorniť aj na zmenu, ktorá sa dotýka tabletov, ktoré v tejto aktualizácii dostali podporu.

Zdroj: en.blog.wordpress.com

 

WordPress
Automattic, Inc
Verzia 2.0 (19. 12. 2011)
Veľkosť 1,4 MB
2.1+

Zadarmo

 

22.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+