MojAndroid

Dočkali sme sa! Už túto sobotu 22. septembra sa uskutoční pokračovanie obľúbenej Microsoft Windows Roadshow. Tá sa tento rok po prvýkrát uskutoční v priestoroch obchodného domu Aupark v Žiline, kde na vás čakajú partneri so svojimi prednáškami, ale aj zaujímavými cenami.

Atraktívny program so zaujímavými prednáškami

Program akcie Microsoft Windows Roadshow 2018 v Žiline začína o 10:00, keď celé podujatie odštartuje svojou prednáškou spoločnosť Microsoft. Postupne sa na pódiu vystriedajú aj ďalší partneri, celý program si môžete pozrieť nižšie:

  • 10:00 – 10:30 – Microsoft – S moderným zariadením s Windows 10 toho zvládnete viac
  • 10:35 – 11:05 – HP – Počítače a tlačiarne od A po Z. Vyberie si každý
  • 11:10 – 11:40 – Microsoft – Prenáška na tému Office 365
  • 11:45 – 12:15 – Lenovo – Revolúcia v gamingu – nový Legion
  • 12:20 – 12:50 – Microsoft – Forza Horizon 4 – jazda bez hraníc a ďalšie novinky na Xboxe
  • 13:00 – 13:30 – MôjWindows – Vyhodnotenie súťaží – odovzdanie cien

Okrem toho uvidíte na Windows Roadshow v Žiline stánky ďalších partnerov, vrátane Tatra banky a Datacompu, kde si budete môcť vyskúšať najnovšie technologické vychytávky. Všetky stánky budú pritom otvorené v priebehu celého dňa, nie iba počas trvania prednášok. Nemusíte sa tak ponáhľať, navštíviť nás môžete až do záverečnej v Auparku.

Moderátor Slávo Jurko, hráčska zóna a skvelé ceny

Celou udalosťou vás bude sprevádzať uznávaný a vyhľadávaný moderátor Slávo Jurko. Voľné chvíle si budete môcť skrátiť hraním najnovších hier v hráčskej zóne na konzole Xbox one.

Samozrejme, chýbať nebudú súťaže o atraktívne vecné ceny. Jednou z nich bude aj nový Xbox One, takže na svoje si prídu aj herní nadšenci! Ako vždy, aj teraz je registrácia na akciu úplne zadarmo, tak neváhajte a klikajte na zelené tlačidlo v článku. My sa na vás už tešíme a vidíme sa v sobotu!

Ak náhodou túto akciu nestíhate, nemusíte zúfať – už 27. októbra sa uvidíme v Košiciach!

20.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+