MojAndroid

Ako sme vás už informovali, na konci tohto mesiaca pre vás chystá náš sesterský web MôjWindows.sk mimoriadne obľúbenú Windows Roadshow, ktorá sa uskutoční už v sobotu 27. októbra v hoteli DoubleTree by Hilton v Košiciach. Zastúpenie spoločnosti Creative na túto akciu srdečne pozýva všetkých fanúšikov hier, filmov, skutočne dobrého a kvalitného zvuku.

V stánku Creative si budete môcť obzrieť záplavu produktov z ich rozsiahleho portfólia. Tešiť sa môžete na kompletný prehľad produktov Creative obohatený o zaujímavé informácie, a to obzvlášť počas prednášky na tému „Zvuk ako má byť pri hrách aj hudbe„.

V centre pozornosti sa ocitne nadupaná externá zvuková karta Sound BlasterX G5 pre tých najnáročnejších hráčov, vďaka ktorej svoj herný zážitok dokážete posunúť na úplne iný level. Okrem toho, že si ju otestujete a dozviete sa o nej množstvo zaujímavostí,  navyše ju budete môcť vyhrať v záverečnom žrebovaní.

Keďže k počítačom neodmysliteľné patrí kvalitné hudobné zázemie, na Microsoft Windows Roadshow 2018 nájdete audio produkty všetkého druhu.

Od reproduktorov Creative Nuno, Creative Halo a Creative Chrono, cez vynikajúci soundbar Sound BlasterX Katana a slúchadlá Sound Blaster Jam, Creative Outlier Sports, Sound BlasterX H5 Tournament Edition až po vychytávky Creative Omni, Creative Aurvana Trio či dokonca zvukové karty Sound BlasterX AE-5 a Sound Blaster Play!3.

Nezabúda sa ani na fanúšikov kvalitného audia, ktorí hľadajú čo najkompaktnejšie produkty. Tí si na svoje prídu vďaka kúskom Creative Nuno micro, Muvo 1c, Muvo 2 a Muvo 2c.

Nezabudnite sa zaregistrovať, aby ste boli zapojení do súťaže! Tešíme sa na vás!

15.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+