MojAndroid

Tatra banka na Windows Roadshow 2016 v Žiline predstaví update mobilnej aplikácie Tatra banka pre Windows Phone a najnovšie technologické trendy v oblasti bankovníctva.

Hlavnou témou v stánku Tatra banky najnovšia verzia mobilnej aplikácie Tatra banka pre Windows Phone. Jej funkcionality vám priblížia samotní tvorcovia aplikácie. Okrem toho sa dozviete viac o bezpečnom nastavení limitov na platobných kartách, výbere z bankomatu mobilom, o využití aplikácie VIAMO a ďalších novinkách. Zároveň sa môžete tešiť na praktický darček, ktorý získate v stánku Tatra banky po vyplnení krátkeho dotazníka.

Náš tip
Microsoft Windows Roadshow 2016: Tablety za 29€ aj hodnotné ceny

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už 30. apríla o 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Na nej si budete môcť vyskúšať množstvo hardvérových, ale aj softvérových noviniek. Registrácia a vstup je zadarmo.

registracia

20.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+