MojAndroid

Pri príležitosti práve prebiehajúceho tenisového sviatku sa spoločnosť Google rozhodla spestriť svoj vyhľadávač skrytou hrou. Nie je to žiadna novinka, americký gigant to robí pravidelne. Teraz ide o tenis, ktorý je vytvorený v 8-bitovej grafike.

Hrať môže každý

Nejde o nijako kvalitne spracovanú hru, skôr o rýchlu zábavku. Hráte proti počítaču a počítajú sa vám body. Vašou jedinou úlohou je ovládať pohyb svojej postavy buď doprava alebo doľava. O všetko ostatné je postarané. Google na svojom Twitter účte o tejto hre informoval a nechýba ani jednoduchý návod, ako ju nájdete.

Ako hru nájdete

  1. V prehliadači svojho smartfónu prejdete na stránku www.google.com
  2. Do vyhľadávacieho políčka zadajte wimbledon
  3. vo výsledkoch hľadajte ikonu tenisovej loptičky. TIP: prejdite prstom sprava doľava vo fialovej časti s popismi Men’s single a podobne…
  4. Hotovo, môžete hrať

Pochváľte sa vaším najvyšším skóre v komentároch pod článkom.

12.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+