MojAndroid

Každý z nás si prostredie Androidu pretvára podľa seba. Či si zmeníte tapetu, odkazy na ploche alebo štýl hodín, všetko spravíte tak, aby sa vám to páčilo. Ak máte na ploche aj množstvo widgetov a ste ich fanúšikom, určite by ste sa mali zaujímať aj o aplikáciu Wiiz Widget, ktorá ponúka celkovo až 14 widgetov, ktoré sú okrem peknej grafiky zaujímavé napríklad tým, že sú “živé” a môžete v nich “skrolovať” obsah.

Wizz Widget je set widgetov pre vašu domácu obrazovku. Widgety sú použiteľné tak na smartfónoch, ako aj na tabletoch, takže sa nemusíte báť nekompatibility. K dizpoícii je celkovo až 14 widgetov – Agenda, Agenda (mesačný prehľad), Agenda Stack*, Kalendár, Kontakty, Facebook, Facebook Stack, Google Reader, Google Reader Stack, Správy, Timeline (Twitter and Facebook)*, Timeline Stack, Twitter a Twitter Stack. Na plochu si tak môžete umiestniť  widgety s rôznym obsahom, ktoré k sebe dokonca aj ladia. Veľmi zaujímavé sú aj jednotlivé témy, ktoré môžete pri týchto widgetoch uplatniť. Témy sú dostupné bezplatne z Google Play Store a tak si môžete zmeniť vzhľad každého widgetu podľa toho, čo práve potrebujete alebo čo sa vám práve páči. Aplikácia sama o sebe je veľmi jednoduchá, dôležité sú widgety, ktoré si na plochu pridáte klasicky, ako všetky ostatné.

*- dostupné len v platenej verzii

      

      

Dostupné témy:

Ak vás aplikácia Wizz Widget zaujala, môžete si ju do svojho Android zariadenia stiahnuť pomocou nášho odkazu na konci článku. Na Google Play je táto aplikácia dostupná ako bezplatná, po zakúpení plnej verzie (3,99 USD) priamo cez aplikáciu získate niekoľko nových funkcií, odomknú sa widgety TimeLine, Kalendár (mesačný prehľad) a Agenta Stack, a získate ďalšie vylepšenia, ktoré bezplatná verzia tejto aplikácie neponúka. Zoznam funkcií platenej verzie nájdete na screenshote nižšie.

29.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+