MojAndroid

Spoločnosť Whirlpool určite poznáte. Nedávno oznámila príchod úplne novej aplikácie pre nositeľné zariadenia, ktoré obsahujú operačný systém Wear OS od Googlu. Plánuje tiež pridať jednoduché hlasové príkazy, pomocou ktorých bude možné ovládať rôzne funkcie smart zariadení od Whirlpoolu kompatibilné s Google Home alebo Alexou.

Hlasové povely a notifikácie

V aplikácii pre Wear OS budú môcť používatelia kompatibilných zariadení získavať dôležité notifikácie priamo do svojich hodiniek a ovládať základné funkcie len s pomocou hodiniek. Napríklad ak budete mať pripojenú práčku, budete vidieť aktuálny stav a meniť možnosti prania počas aktívneho cyklu. Všetko len s pomocou hodiniek. Ak pripojíte sušičku, budete vidieť, kedy sušenie začalo a koľko času bude ešte zariadenie pracovať. Takto by sme mohli pokračovať naprieč celým portfóliom značky Whirlpool.

Presný dátum oficiálneho predstavenia aplikácie zatiaľ nepoznáme, no spoločnosť sľúbila, že sa tak udeje tento rok. Nám nezostáva nič iné, len dúfať, že aplikácia bude dobre optimalizovaná a hlavne funkčná.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Spotify konečne vydalo svoju aplikáciu pre Wear Os
Náš tip
Vývojári majú k dispozícii emulátor pre systém s Wear OS 2.1
Náš tip
Nike+ Run Club prichádza na hodinky s Wear OS

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+