MojAndroid

Je dobré stáť si za svojím slovom, no občas je skrátka jednoduchšie vziať späť, čo ste napísali. Takúto možnosť zrejme onedlho ponúkne známa služba WhatsApp. Budete môcť zmazať svoju správu – no budete si musieť švihnúť.

Zmazať pre všetkých

Služba WhatsApp zverejnila na svojej FAQ stránke novú funkciu pre správy s názvom “Zmazať pre všetkých”. Jednoducho označíte správu podržaním a vyberiete možnosť Zmazať pre všetkých. Nikto ju neuvidí, no zostane tu informácia o tom, že “Táto správa bola zmazaná”. Navyše, budete sa musieť poponáhľať. Správu budete môcť zmazať do 7 minút. Na druhej strane – 7 minút nie je také zlé. Občas by sme niečo potrebovali zmazať už v nasledujúcej sekunde po odoslaní :)

Náš tip
Vo WhatsApp budete môcť čoskoro zdieľať polohu v reálnom čase

Funkcia zatiaľ nie je globálna

Ako sme písali, WhatsApp zatiaľ túto službu nesprístupnil všetkým používateľom. Je vo fáze testovania. Nie je jasné, kedy by sa mohla dostať medzi ďalšiu vlnu používateľov.

Privítate túto možnosť v známej chatovacej službe? Dajte nám vedieť v komentári.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+