MojAndroid

Služba WhatsApp ponúkla v poslednom čase viacero zaujímavých fičúr. Či už je to zdieľanie polohy s vašimi kamarátmi v reálnom čase, alebo zmazanie správy do 7 minút. Pri tom je však obmedzenie, že musíte mať chatovú konverzáciu neustále otvorenú. Šikovní ľudia z Android Jefe skúsili trochu experimentovať s časom a prišli na zaujímavý bug. Dokázali zmazať správy, ktoré boli dokonca až týždeň staré. Ako je to možné?

WhatsApp totiž porovnáva čas odoslania správy s oficiálnym časom smartfónu. Keď teda smartfón odpojili od pripojenia k internetu a zatvorili aplikáciu WhatsApp, vošli do Nastavení a “vrátili čas”. Potom vstúpili späť do appky WhatsAppu a vymazali, čo potrebovali. Po opätovnom pripojení k internetu si WhatsApp odoslané správy nedokázal načítať a všetko tak bolo vybavené. Týmto spôsobom dokázali obalamutiť aplikáciu až do siedmich dní nazad.

Stáva sa vám často, že potrebujete zmazať konverzáciu, ktorú len pred chvíľou odošlete? Využili by ste takúto možnosť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: xda-developers.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+