MojAndroid

WhatsApp momentálne testuje novú funkciu, ktorá umožní používateľom sledovať Youtube videá priamo v chate. Nebudeme sa tak musieť zdĺhavo preklikávať do aplikácie alebo rozdeľovať obrazovku na polovicu.

Náš tip
Tieto dva užitočné triky z vás spravia majstra WhatsAppu! | NÁVOD

Novinka funguje tak, že povolíte videá na popredí a zobrazí sa vám okno s videom. Samozrejmosťou je možnosť zväčšenia alebo skrytia okna, aby ste si pokojne mohli prečítať konverzáciu. Ak chcete sledovať len video, je tu aj možnosť fullscreen. Avšak ak sa presuniete do iného chatu, Youtube prehrávanie sa pozastaví.

Funkcia je momentálne dostupná len na operačnom systéme iOS pre iPhone 6 a vyššie. Žiadny podobný test nebol vykonaný v Android aplikácií. Ak testy dopadnú úspešne, čoskoro budú môcť iOS užívatelia sledovať Youtube videá aj počas čítania a písania správ vo WhatsApp aplikácií. Novinka by neskôr mala doraziť aj na Android.

Zdroj: GSMArena

18.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+