MojAndroid

WhatsApp nás čoraz častejšie milo prekvapuje stále rozrastajúcim sa počtom prídavných funkcií. Podľa webu SamMobile sa teraz vývojári opäť zamerajú na skupinové konverzácie. Spomenieme, že nedávno sme sa dočkali funkcie, ktorá povoľuje v rámci skupinových chatov odstrániť odoslanú správu pre všetkých účastníkov.

WhatsApp v beta verzii ponúka zaujímavú vymoženosť

Beta verzia aplikácie WhatsApp teraz povoľuje zobraziť konkrétne osoby, ktoré sami opustili chatovaciu skupinu alebo tých, ktorí boli odstránení samotným administrátorom konkrétnej skupiny. Toto zobrazenie je pritom dostupné ako pre administrátorov, tak aj pre bežných príslušníkov skupín.

WhatsApp zobrazenie minulých členov chatovacej skupiny
WhatsApp zobrazenie minulých členov chatovacej skupiny | Zdroj: SamMobile.com

Ak by ste chceli vidieť, kto opustil skupinu alebo bol z nej vyhodený, stačí prejsť na listinu účastníkov konverzácie a kliknúť na sekciu s informáciami o skupine. Tu uvidíte možnosť pre zobrazenie minulých účastníkov. Na tomto zozname uvidíte všetkých používateľov, ktorí boli niekedy súčasťou danej skupiny.

Za zmienku stojí fakt, že momentálne je táto funkcia dostupná len v beta verzii aplikácie pre operačný systém iOS. Čoskoro má však údajne doraziť ako na Android, tak aj do desktopovej verzie. Ide o WhatsApp beta vo verzii 22.16.0.75 na iPhonoch.

Náš tip
Samsung Galaxy S22 Ultra alebo vivo X80 Pro? Porovnanie nočných fotografií | VYHODNOTENIE

5.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+