MojAndroid

Jednou z najpopulárnejších aplikácií na online komunikáciu je jednoznačne WhatsApp. Hoci má silnú konkurenciu v podobe Facebook Messengera a aplikácie Viber, autori nespia na vavrínoch a neustále prinášajú nové funkcie, ktoré majú potešiť existujúcich a pritiahnuť nových zákazníkov. Presne tak sa stalo aj vo verzii 2.16.189 beta, ktorá prináša hneď niekoľko vylepšení.

Najväčšou novinku v beta verzii WhatsAppu je možnosť zanechať hlasovú správu osobe v prípade, že nepríjme váš hovor. Hlasová nahrávka má rovnaké obmedzenia ako hlasová správa v konverzácii, pričom sa tak po nahratí odkazu aj zobrazí. Na obrazovke odmietnutého hovoru je aj nová možnosť “Zavolať späť”, ktorá sa vám hodí v prípade, že sa danému kontaktu potrebujete naozaj nutne dovolať.

Náš tip
WhatsApp hlási 100 milónov hovorov denne

Vývojári pridali do aplikácie WhatsApp aj nový font z názvom FixedSys. Ten aktivujete, ak správu umiestnite medzi 3 apostrofy “`takýmto spôsobom“`. Musíme sa priznať, že dizajnovo sa nám tento font moc nepozdáva, no musíme uznať, že je aspoň prehľadný. Novinkou vo verzii 2.16.189 beta je aj upozornenie na prichádzajúcu správu, ktoré sa objaví medzi časom, kedy vám odosielateľ poslal správu a vy ju reálne aj príjmete (napr. ak čakáte na fotku od kamoša). Vo WhatsAppe však ešte stále nepribudla podpora pre gify a videohovory, takže vývojári stále majú čo robiť. Najnovšiu beta verziu WhatsAppu si môžete nainštalovať pomocou tohto APK súboru.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

22.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+