MojAndroid

Spoločnosť SimilarWeb vyhodnotila údaje o Android používateľoch zo 187 krajín a prišla k záveru, že najobľúbenejším komunikátorom na svete je WhatsApp. Najväčším konkurentom aplikácie so známym zeleným logom s piktogramom telefónu je Facebook Messenger, ktorý sa ním zaostáva len o malú časť používateľov.

komunikacne-aplikacie-analyza

Až 109 krajín uprednostňuje na online komunikáciu WhatsApp pred hociktorou inou aplikáciou (v priemere vyhral WhatsApp s 55,6% podielom). Messenger od Facebooku stál na prvej priečke v prípade 49 krajín z výskumu, no svoju fanúšikovskú základňu majú aj služby ako Viber, Line, WeChat, či Telegram. Najviac radosti však zažíva jednoznačne Facebook, keďže vlastní prvé dve najpopulárnejšie služby na online komunikáciu. Akú aplikáciu na chatovanie používate vy?

Na online komunikáciu používam:

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj: AndroidAuthority

27.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+