MojAndroid

Počas konferencie F8 bolo predstavených niekoľko nových funkcií pre sociálne siete ako WhatsApp alebo Instagram. Ich používatelia sa môžu tešiť na nové možnosti komunikácie so svojimi priateľmi.

WhatsApp: Videočet pre všetkých

Pre WhatsApp bola na F8-čke predstavená nová možnosť “videočet v skupinovom prevedení”. Takto už bude možné volať s viacerými ľuďmi naraz aj s kamerou. Na toto vylepšenie sa čakalo už veľmi dlho a určite poteší mnohých tých, ktorí možno bývajú ďaleko od svojich priateľov a radi by ich videli všetkých naraz.

Okrem toho obľúbený čet ponúkne aj nové nálepky. Používatelia sa tak môžu tešiť na najrôznejšie motívy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Instagram: V Direct Message už aj videočet

Instagram sa na konferencii F8 ukázal tiež. Priniesol novú funkciu, WhatsApp tak už nie je jedinou aplikáciou, ktorá dostala videočet. Aj Instagram prinesie jeho vlastnú verziu, a to rovno aj skupinovú, aj verziu pre dvoch. Každý používateľ tak bude schopný volať s kamerou aj cez Instagram.

Spustenie bude naozaj jednoduché. Pribudne totiž ikonka kamery v sekcii Direct Message a tá bude prezentovať práve novú funkciu. Nová možnosť vrámci tejto čoraz obľúbenejšej aplikácii by mohla pritiahnuť nových používateľov, ktorým táto možnosť predtým chýbala.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Tešíte sa na niektorú z nových funkcií WhatsApp alebo Instagram? Zanechajte nám svoj názor v diskusii pod článkom a môžete sa podeliť o vaše skúsenosti s týmito sieťami.

4.5.2018
Zdroj: Android Central

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+