MojAndroid

Funkcia, ktorá sa mala na platforme Android objaviť ešte v treťom kvartáli roku 2014, konečne zavítala k milovníkom zeleného robota. Vývojári ju pritom medzi 600 miliónov používateľov budú rozosielať postupne, čo znamená, že niektorí používatelia môžu pokojne čakať aj niekoľko mesiacov.

whatsapp

Telefonovať cez Whatsapp ale môžete len s aktualizovanou aplikáciou, ktorá je vo verzii 2.11.561 už voľne stiahnuteľná prostredníctvom obchodu Google Play. Čakanie na funkciu telefonovania môžu výrazne urýchliť vaši priatelia, ktorí ju už dostali. Ak totiž prijmete hovor od známych, funkcia sa automaticky aktivuje aj u vás. Ešte predtým ale budete musieť aplikáciu zavrieť, pričom pri opätovnom otvorení si už telefonovanie môžete vychutnávať naplno. Dostali ste už funkciu telefonovania na svoj účet?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Cultofandroid

14.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+