MojAndroid

WhatsApp vo svojej najnovšej beta verzii prináša viacero zmien a vylepšení. Najväčšou z nich je novinka, ktorá vám umožní preposlať správu do viacerých komunikácií naraz. Keď sa tak dohadujete s kamarátmi alebo rodinou na spoločnej akcii, nemusíte správu kopírovať a posielať každému zvlásť.

whatsapp-beta-posielanie-spravy

Náš tip
WhatsApp prináša odkazovač, možnosť zavolať späť a nový font [beta, APK]

Novinka funguje rovnako ako pri iných aplikáciách, na ktoré sme v Androide zvyknutí – stačí príjemcov dlhšie podržať a poslať im jednu správu. Vaše obľúbené kontakty sa dokonca zobrazia v hornej časti obrazovky, aby boli rýchlejšie dostupné. Okrem toho WhatsApp prináša aj iné drobné vylepšenia a novinky. Novú verziu populárnej aplikácie na chatovanie 2.16.230 si môžete stiahnuť z obchodu Play (pokiaľ ste beta testerom) alebo priamo z APKmirror.com vo forme APK súboru.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

12.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+