MojAndroid

Hoci populárna aplikácia WhatsApp získala Material dizajn už dávnejšie, jej autori až dnes (resp. včera) uvoľnili do obchodu Play verziu aplikácie 2.12.87, ktorá prináša úpravu základných obrazoviek. Zmena sa dotkla obrazovky s hovorom, ktorá prináša nové farebné spracovanie, väčšie písmo mena volajúceho a menšie ikony s krajším dizajnom. Zmenou prešlo aj pozadie konverzácií, čo si mnohí z vás možno ani nevšimnú a zmizli aj ikony z menu konverzácie, ktoré nahradil čistý text. Zmenou prešli aj ďalšie súčasti aplikácie a novinkou sú napríklad emotikony s rôznymi odtieňmi kože, ktoré si používatelia presadili s myšlienkou boja proti rasizmu.

Porovnanie starej verzie (vľavo) s novou verziou (vpravo):

Aplikácia WhatsApp prešla v poslednej dobe viacerými menšími aktualizáciami, ktoré začínali byť pre používateľov otravnými. Je preto potešujúce vidieť, že posledná aktualizácia prináša naozaj viditeľné zmeny. Okrem novej verzie aplikácie v obchode Play aktualizoval WhatsApp tím aj beta verziu aplikácie, v ktorej vyvíja nové funkcie a vlastnosti. Ak si chcete nový WhatsApp stiahnuť, môžete tak urobiť na oficiálnej stránke výrobcu. Aktualizácia sa už čoskoro objaví aj v obchode Play, kde sa momentálne nachádza ešte dva dni stará verzia 2.12.84.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

15.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+