MojAndroid

Koncom januára prišla informácia, že známy seriál Westworld z HBO (na motívy rovnomenného filmu z roku 1973) sa dočkal pozornosti aj od tvorcov mobilných hier. Ujalo sa toho samotné štúdio Warner Bros. Interactive Entertainment. Toto štúdio aktuálne na festivale filmu, interaktívnych médií a hudby SXSW ohlásilo, že záujemcovia sa už môžu predregistrovať na hru. Oficiálne uvedenie pritom bude už onedlho, v apríli 2018. Ak teda chcete byť jednými z prvých hráčov, stačí sa na tomto odkaze prekliknúť do obchodu Play. Registráciou vopred máte vraj tiež získať “vzrušujúci stimul pri uvedení hry”. Ktovie…

Hra bude dostupná na Androide aj iOS a hoci zatiaľ nie sú presne známe herné mechanizmy, hra Westworld má doplniť a rozšíriť bohatosť príbehu. Zároveň by ste sa mali stretnúť so známymi postavami zo seriálu, teda napríklad s Dolores i Dr. Robertom Fordom. Podľa plagátov a dostupnej grafiky si môžeme spraviť obraz, že svet nebude vyzerať “realisticky”. Sme zvedaví, ako si v štúdiu Warner Bros. poradili s celým príbehom. Dej sa v seriáli točí okolo futuristického zábavného parku Delos Park Training Simulation (DPTS), kde sídlia robotické bytosti. Temný príbeh sa priam sám núka ako predloha hre – obsahuje bohatý kompletný fungujúci svet, v ktorom sa stretáva minulosť s budúcnosťou. S tým sa dá príjemne manipulovať, či už v dobrom – alebo v zlom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+