MojAndroid

Seriálový hit roku 2016 Westworld z produkcie HBO sa tento rok dočkal svojej druhej série. Seriál vychádzal z kultového filmu Westworld z roku 1973, ktorý režíroval autor knižných bestsellerov Michael Crichton (Jurský Park, Kmeň Andromeda, Prvá veľká vlaková lúpež). Dej sa odohráva vo futuristickom zábavnom parku simulujúcom Divoký západ obývaný robotmi nerozoznateľnými od ľudí. Návštevníci si doň chodia splniť svoje skryté túžby, či už zažiť dobrodružstvo, zábavu, romantiku, sex alebo násilné chúťky. Ako to už býva, park sa vymkne kontrole a roboti si začnú uvedomovať svoju existenciu. Ako to už populárnych seriálov býva, z ich popularity chcú ťažiť aj mobilné hry (Walking Dead, Stranger Things). Westworld tak získava svoju oficiálnu mobilnú hru.

Hra je vyvíjaná štúdiom Behavior Interactive a bude publikovaná spoločnosťou Warner Bros. Games. Podľa screenshotov a traileru bude hra podobná populárnemu Fallout Shelter. Vašou úlohou bude riadiť park aj s androidmi, rôzne ich aj park vylepšovať, tak aby ste uspokojili zákazníkov. Hra má peknú grafiku a hudbu odkazujúcu na seriál. Hra je už dostupná v Obchode Play a môžete si ju stiahnuť aj prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
21.6.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+