MojAndroid

Podľa včerajšej správy Deloitte Fast50 je najväčší slovenský poskytovateľ webhostingu a registrátor domén WebSupport najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou zo Slovenska. Celkovo mu patrí 8. miesto v rámci strednej a východnej Európy. Za ostatných 5 rokov sa spoločnosti podarilo narásť o neuveriteľných 1003%.

Webhosting__hosting__registrácia_domén_a_servery____WebSupport.sk

Máme veľkú radosť z tohto umiestnenia. Pre nás je to dôkaz, že sa dá skĺbiť priateľská firemná kultúra, pohodová atmosféra a zábava so spokojnými zákazníkmi, kvalitou a neustálym zlepšovaním sa. Čo potom vedie k takýmto pekným a hlavne reálnym biznis výsledkom.” – komentuje Michal Truban, spoluzakladateľ a CEO spoločnosti.

WebSupport obstál v konkurencii firiem z celkovo 8 krajín strednej a východnej Európy. Najviac spoločností sa v rebríčku umiestnilo zo susedného Poľska. V odbore sa darí najviac v oblastiach vývoja softvéru, internetových technológií a telekomunikácií.

Podľa Michala Trubana stojí za úspechom predovšetkým jedinečný proklientsky prístup: “Snažíme sa našim zákazníkom pomáhať aj nad rámec ich očakávania, prekvapovať ich a dodávať im čo najväčšiu kvalitu. Aktuálne pracujeme na novej IT architektúre, ktorá naše služby posunie zasa o niekoľko úrovní vyššie.

Napriek tomu, že WebSupport už vyrástol zo stredoškolského podnikateľského nápadu na úspešný biznis model, startupová atmosféra vo firme stále pretrváva. Dôkazom toho sú novovznikajúce samostatné projekty – nástroj InHiro.com na prijímanie nových ľudí, NiceReply.com na získavanie spätnej väzby a projekt ScaleDo.com na podporu podnikania.

Všetci vnímame tento úspech a máme veľkú radosť. Je však dôležité povedať, že obrovská vďaka patrí všetkým našim zákazníkom. Bez nich by sme neboli tam, kde sme,” uzatvára Michal Truban.

Webhosting od Websupportu používa aj MojAndroid.sk.

25.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+