MojAndroid

Google aktualizoval svoje webové stránky Android Market, aby každý používateľ mohol sťahovať svoje aktualizácie a aplikácie automaticky. Mnoho zariadení s rootom, nemalo problém s touto funkciou ešte pred aktualizáciou, ale NOOK color, Kindle Fire alebo HP TouchPad túto funkciu mali viac menej obmedzenú.

A prečo Google chce ponúknuť svoje milióny aplikácií ešte viac ľuďom? Je jasné, že Google si chce pripútať ešte viac používateľov Android Marketu ako doteraz. Táto aktualizácia to umožňuje ešte viac pre obe strany, aj keď nie je bezchybná.

Vývojári sú nadšení touto aktualizáciou ešte viac, ako priemerný človek. Napríklad, nová ROM Android 4.0 (stále vo vývoji) pre 4G Nexus S nie je stále pripravená automatickú aktualizáciu. Aktualizácia prináša jednoduchšie prihlasovanie do vášho účtu, jednoduchý výber zariadenia a navyše, nové funkcie sú dostupné pre všetkých používateľov.

Zdroj: http://androidcommunity.com/

 

28.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+